reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 13 sierpnia 2009

Fulitech przyłącza się do programu Goepel

Fulitech przyłączył się do programu partnerstwa technologicznego firmy Goepel, wzmacniając zespół wsparcia klientów na terenie Azji.
Goepel ogłosił włączenie chińskiej Fulitech do światowego programu Gate (Goepel Associated Technical Experts).

Główną osią współpracy jest rozwój i praktyczna implementacja nowych produktów opartych na instrumentach JTAG/Boundary Scan, jak również poprawa procesu integracji produktów JTAG/Boundary Scan w funkcjonujących systemach testowych.

’Po przyłączeniu się trzech firm europejskich, z radością witam w naszym programie GATE pierwszego partnera z terenu Azji’ mówi Frank Amm, manager kierujący rozwojem programu GATE w GOEPEL electronic. ‘Już w przeszłości mieliśmy bliskie związki z Fulitech, które teraz możemy zintensyfikować. Z tego też powodu, przyłączenie tej firmy do programu GATE było kolejnym, logicznym krokiem’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 28 2018 11:01 V9.5.5-1