reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Google Przemysł elektroniczny | 05 października 2015

Ruszyły zapisy do Google Campus Warsaw

Campus Warsaw na dobre rozpocznie działalność w drugiej połowie listopada, ale ruszyła już strona internetowa, przez którą można się rejestrować.
Campus Warsaw, przestrzeń Google dla startupów zlokalizowana w Praskim Centrum Koneser, otworzy swe podwoje w drugiej połowie listopada, a już teraz można się rejestrować przez stronę internetową. Członkostwo jest bezpłatne i daje dostęp do campusowej kawiarni, możliwość wstępu na wszystkie wydarzenia dla społeczności oraz dostęp do sieci Campusów na całym świecie.

Google poinformowało także, że TechHub, międzynarodowa organizacja co-workingowa, otworzy swoją pierwszą lokalizację w Polsce z siedzibą w Campus Warsaw i ma zapewnić co-working oraz wsparcie dla lokalnej społeczności.. TechHub to wieloletni partner Google i obecnie zarządza przestrzeniami co-workingowymi w Campusach w Londynie i Madrycie. W Campus Warsaw TechHub zaoferuje różne opcje członkostwa przeznaczone specjalnie dla startupów produktowo-technologicznych.

Campus Warsaw to trzeci na świecie ośrodek firmy Google wspierający startupy, dołączy do grona już funkcjonujących Campusów - w Londynie oraz Tel Avivie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2