reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© edhar yralaits dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 października 2015

Współpraca Ericssona i LG Uplus

Ericsson i LG Uplus będą wspólnie pracować nad rozwojem technologii 5G oraz internetu rzeczy (Internet of Things - IoT).
Na mocy porozumienia, które trwać będzie według wstępnych ustaleń do 2020 roku, firmy chcą stać się liderami w rozwoju technologii 5G i IoT. Protokół ustaleń obejmuje cztery kluczowe aspekty: infrastrukturę IoT, w tym wąskopasmowe LTE; programowalne sieci komputerowe (SDN) i wirtualizację funkcji sieciowych (NFV), przygotowujące sieć bazową 5G; globalne sieci dostarczania treści (CDN) oraz technologie IoT-Advanced.
- Umożliwiając praktycznie nieograniczony dostęp do informacji z każdego miejsca na ziemi o każdej porze, 5G może przynieść ogromne korzyści ludziom, przedsiębiorstwom i społeczeństwu. Realizacja tej przełomowej wizji wymaga silnego ekosystemu w przemyśle, a my cieszymy się mogąc współpracować z LG Uplus nad rozwojem zarówno platform 5G jak i IoT - Ulf Ewaldsson, powiedział dyrektor technologiczny Ericsson.

Ericsson i LG Uplus opracują strategię dotyczącą technologii i częstotliwości oraz będą współpracować nad przygotowaniem planu długoterminowego rozwoju sieci. Firmy będą współpracować w wielu dziedzinach, takich jak badania, testy i dzielenie się wynikami, jak również rozwój technologii i sprzętu.

LG Uplus (poprzednio LG Telecom) to operator telekomunikacyjny należący do grupy LG Group, jednego z największych południowokoreańskich konglomeratów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2