reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 11 sierpnia 2009

Famed Łódź będzie prywatny

Famed Łódź jest producentem zaawansowanych systemów oświetlenia opartych na technologii LED oraz urządzeń diagnostycznych. Obecnie Ministerstwo Skarbu Państwa dopuściło do dalszych negocjacji w sprawie zakupu firmy dwóch potencjalnych inwestorów.
Famed specjalizuje się w produkcji lamp zabiegowych, operacyjnych i diagnostycznych. W ofercie znajdują się również urządzenia bakteriobójcze, diagnostyczne i zasilacze. Firma oferuje również wykonywanie usług kooperacyjnych w zakresie montażu układów elektronicznych, nawijania cewek oraz produkcji wiązek. W roku 2006 firma osiągnęła przychody ze sprzedaży na poziomie 8.3 mln zł.

Minister Skarbu Państwa poinformował, iż dopuścił do negocjacji w sprawie sprzedaży akcji Famed Łódź S.A. następujące podmioty:
• Famed - Nowe Technologie S.A. z siedzibą w Łodzi;
• PPHU Specjał - Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2