reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PGZ Przemysł elektroniczny | 14 września 2015

PGZ szuka partnerów biznesowych w Indonezji

Podczas zeszłotygodniowego spotkania w siedzibie głównej PGZ z delegacją z Indonezji, prezentowano ofertę PGZ, a także omawiano możliwe kierunki współpracy z indonezyjskimi partnerami polskiego koncernu zbrojeniowego.
W zeszłym tygodniu minister przemysłu Republiki Indonezji Saleh Husin, wspólnie z przedstawicielami indonezyjskiej delegacji odwiedził siedzibę Polskiej Grupy Zbrojeniowej oraz Fabrykę Broni „Łucznik” - Radom. W trakcie wizyty zaprezentowano pełną ofertę produktów i usług, w tym sprzęt i wyposażenie tworzone na potrzeby Programu Modernizacji Technicznej Polskiej Armii.

- Wizyta przedstawicieli indonezyjskiego sektora przemysłowego, stanowi kontynuację działań Polskiej Grupy Zbrojeniowej w zakresie pozyskiwania nowych partnerów biznesowych oraz rynków zbytu. Podjęte dzisiaj rozmowy to kolejny krok do zwiększenia eksportu produktów i usług PGZ, co zostało przez Grupę jasno określone jako jeden z priorytetów ogłoszonej w ubiegłym tygodniu strategii na lata 2015-2030 - powiedział Wojciech Dąbrowskiego, prezes zarządu PGZ SA.

Koncern obronny PGZ skupia ponad 30 spółek (branże: obronna, stoczniowa, nowych technologii), osiągając roczne przychody na poziomie 5 mld PLN. Grupa mocno stawia na współpracę z polską nauką oraz na proces badawczo-rozwojowy. Ponadto, PGZ unowocześnia, modernizuje i serwisuje pojazdy, samoloty, śmigłowce, okręty. W najbliższych latach, PGZ będzie rozwijała technologie kosmiczne i satelitarne oraz cybertechnologie, zakładając trzykrotny wzrost biznesu w perspektywie do 2030 roku.

---
Źródło: PGZ

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 26 2018 15:08 V9.5.0-1