reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 10 sierpnia 2009

Połączenie ZEG SA i ZEG-PCB zakończone

ZEG S.A. z dniem 3 sierpnia 2009 ostatecznie połączył się z ZEG-PCB oraz ZEG-Energetyka.
Sąd Rejonowy Katowice - Wschód wydał w dniu 3 sierpnia 2009 r. postanowienie o wpisaniu do rejestru przedsiębiorców połączenia ZEG SA z ZEG-Energetyka oraz ZEG-PCB. Zgodnie z przepisem art. 493 § 2 k.s.h. połączenie następuje z dniem wpisania połączenia do rejestru.

Połączenie przeprowadzone zostało według uproszczonej procedury przewidzianej w art. 516 § 6 k.s.h. i polegało na przeniesieniu całego majątku spółek przejmowanych (tj. ZEG Energetyka oraz ZEG – PCB) na ZEG S.A. Zważywszy, że emitent posiadał 100% udziałów w każdej ze spółek przejmowanych połączenie – zgodnie z przepisem art. 515 § 1 k.s.h. – nastąpiło bez podwyższenia kapitału zakładowego emitenta.

Zakład Elektroniki Górniczej ZEG" S.A. realizuje produkcję urządzeń elektroniki i automatyki górniczej, z kolei ZEG PCB sp. z o.o. zajmował się produkcją obwodów drukowanych jedno- i dwustronnych. Dotychczasowe przedmioty działalności spółek przejętych będą kontynuowane w ramach przedsiębiorstwa ZEG S.A.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1