reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 sierpnia 2009

Flextronics: Netbook'i częścią planów na przyszłość

Flextronics, który nie jest aktualnie obecny na rynku netbook'ów, planuje rozbudowę oferty produktowej, ale dotyczącej notebook'ów.
Prezes Michael McNamara podkreśla, iż firma skupia się obecnie na kilku modelach, by rozpocząć proces produkcji. McNamara stwierdził również, iż Flextronics celowo unikał wejścia na rynek netbook'ów, jako że firma stara się skupiać na kategoriach produktów, w których może pochwalić się większym doświadczeniem.

Flextronics zamierza się skupić na rozbudowie działu projektowego, a także na rozwijaniu kompletnej gamy notebook'ów przeznaczonych do gier. W dalekosiężnym horyzoncie czasowym, na samym końcu bieżących działań znajdują się netbook'i. Firma ma nadzieję, że dzięki rozbudowie zasobów projektowych jednocześnie uda się poszerzyć gamę wytwarzanych produktów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1