reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 sierpnia 2009

Schweizer: rekordowy napływ zamówień w lipcu

Schweizer Electronic, niemiecki producent płytek PCB, zanotował łączną wartość zamówień na poziomie 20 milionów euro. Zamówienia zostały złożone na przestrzeni lipca 2009 roku przez firmy działające w szerokiej gamie gałęzi przemysłu.
Bieżące zamówienia wyniosły 45 milionów euro (liczone na dzień 31.07.2009) i w rezultacie ponownie osiągnęły zbliżony poziom w porównaniu z zeszłym rokiem. W ten sposób firma ma zagwarantowaną ciągłość produkcji na nadchodzące miesiące. Schweizer zebrał już również znaczną liczbę zamówień na rok 2010.

Dzięki pozytywnemu rozwojowi wypadków, firma może planować proces produkcji w długoplanowym horyzoncie czasowym. Należy jednak zauważyć, iż mimo zwiększonej wartości zamówień, niższe poziomy sprzedaży i straty operacyjne nie zostaną w pełni zrekompensowane na przestrzeni całego roku finansowego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2