reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 sierpnia 2009

Elcoteq & Ericsson - finalizacja umowy w Tallinie

31 lipca 2009 roku Elcoteq i Ericsson dopięły transakcję w świetle której większość maszyn, sprzętu i materiałów fabryki Elcotequ w Tallinie przejdzie w posiadanie Ericssona.
Transakcja przewiduje również transfer praw wynikających z umowy najmu całej fabryki, a także przewiduje wywiązanie się z wszelkich umów dotyczących zatrudnienia.

Około 1200 pracowników, co stanowi trzy czwarte całej załogi, przechodzi w ramach transakcji z Elcotequ do Ericssona bez zmiany warunków dotyczących kontraktów zatrudnienia. Elcoteq będzie kontynuował działalność w Tallinie na mniejszą skalę w wyspecjalizowanej fabryce. Ericsson będzie miał zapewnioną ciągłość dostaw z innych fabryk Elcotequ. Największa moc produkcyjna będzie skoncetrowana w fabryce Elcotequ w Pecs na Węgrzech.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2