reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© luchschen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 05 czerwca 2015

Nowy inkubator technologiczny

Nowy budynek Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice” otworzy swoje podwoje już w połowie lipca. Na 1000 m kw. powierzchni biurowej miejsce znajdzie nawet 20 firm.
- Powstający na terenie kampusu i przy współudziale Politechniki Śląskiej inkubator przedsiębiorczości to doskonała szansa rozwoju dla nowopowstających firm z branży IT i ICT oraz rozpoczynających działalność start-upów. To również dodatkowa forma wsparcia rozwoju innowacyjnych technologii i szeroko rozumianej przedsiębiorczości akademickiej – czytamy w komunikacie Politechniki Śląskiej.

Nowy budynek Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice” – w pierwszej kolejności studentom i absolwentom uczelni, a także jej doktorantom i pracownikom naukowym – oferuje m.in. pomieszczenia biurowe, laboratoria komputerowe, wyposażenia w media oraz wspólną przestrzeń co-workingową. Poza tym firmy inkubowane w Inkubatorze Przedsiębiorczości gliwickiego technoparku będą mogły skorzystać z szeregu usług o charakterze doradczym, tj. szkolenia, networking, wsparcie biznesowe czy promocja

---
Źródło: Politechnika Śląska

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2