reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 października 2008

TVAB zakończył budowę nowej hali w Łodzi

Szwedzka firma TVAB zakończyła budowę nowej hali produkcyjnej w łodzi
TVAB to szwedzka firma specjalizująca się w kontraktowej produkcji wiązek elektrycznych. Powstała w roku 1963 i obecnie posiada trzy zakłady produkcyjne: dwa w Szwecji (łącznie zatrudniające 115 pracowników) oraz jeden w Łodzi (400 pracowników). Funkcje administracyjne, projektowe i sprzedaż skupiona jest w szwedzkich jednostkach, łódzka fabryka stanowi natomiast główne centrum produkcyjne. Profil działalności firmy poza produkcją wiązek obejmuje również montaż końcowy, projektowanie i testy.

TVAB zakończył budowę nowej hali, której przestrzeń pozwoli na dalszy rozwój firmy w Polsce. Obecnie trwa wyposażanie infrastrukturalne hali i przygotowania do przeprowadzki, którą zaplanowano jeszcze w tym roku. Dzięki nowej hali TVAB będzie w stanie zaoferować najnowocześniejsze warunki produkcji oraz podniesie efektywność operacji. Układ hali jest zgodny z zasadami LEAN.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-2