reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 października 2008

TVAB zakończył budowę nowej hali w Łodzi

Szwedzka firma TVAB zakończyła budowę nowej hali produkcyjnej w łodzi
TVAB to szwedzka firma specjalizująca się w kontraktowej produkcji wiązek elektrycznych. Powstała w roku 1963 i obecnie posiada trzy zakłady produkcyjne: dwa w Szwecji (łącznie zatrudniające 115 pracowników) oraz jeden w Łodzi (400 pracowników). Funkcje administracyjne, projektowe i sprzedaż skupiona jest w szwedzkich jednostkach, łódzka fabryka stanowi natomiast główne centrum produkcyjne. Profil działalności firmy poza produkcją wiązek obejmuje również montaż końcowy, projektowanie i testy.

TVAB zakończył budowę nowej hali, której przestrzeń pozwoli na dalszy rozwój firmy w Polsce. Obecnie trwa wyposażanie infrastrukturalne hali i przygotowania do przeprowadzki, którą zaplanowano jeszcze w tym roku. Dzięki nowej hali TVAB będzie w stanie zaoferować najnowocześniejsze warunki produkcji oraz podniesie efektywność operacji. Układ hali jest zgodny z zasadami LEAN.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1