reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© anthony bolan dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 17 kwietnia 2015

Ukraińska spółka zainwestuje w krakowskiej strefie

Krakowski Park Technologiczny wydał kolejne zezwolenie na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej. Safe World Technologies zainwestuje 12 mln PLN oraz utworzy 10 nowych miejsc pracy.
Ukraińska firma Safe World Technologies zajmuje się opracowywaniem i produkcją współczesnych rozwiązań technologicznych. W podstrefie Zator produkować będzie niskonapięciowe urządzenia o szerokim diapazonie.

To pierwsza ukraińska firma w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej. To pierwsze zezwolenie w tym roku w Zatorze. O tym, czy ostatecznie inwestycja zostanie zrealizowanych zdecyduje Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Ukraińska spółka, tak jak i inne podmioty działające poza obszarem Unii Europejskiej, musi uzyskać zgodę na nabycie nieruchomości na terenie naszego kraju.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2