reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dirk ercken dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 marca 2015

Tomasz Lisewski dyrektorem generalnym Philips w Europie Środkowo-Wschodniej

Spółka Royal Philips poinformowała, że z dniem 15 kwietnia br. Tomasz Lisewski obejmie stanowisko dyrektora generalnego Philips w Europie Środkowo-Wschodniej.
Tomasz Lisewski zastąpi Joosta Leeflanga, który będzie zarządzać globalną działalnością handlową pionu diagnostyki obrazowej w Philips Health Systems. W nowej roli, jako starszy wiceprezes, Tomasz Lisewski będzie kierować wszystkimi działaniami prowadzonymi przez Philips w 17 krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce, Czechach, Rumunii i na Węgrzech. Będzie odpowiedzialny za dalsze wzmacnianie kultury Philips zorientowanej na potrzeby klientów, zwiększając przychody firmy dzięki dostarczaniu innowacji – czytamy w komunikacie spółki.

Tomasz Lisewski rozpoczął pracę w Philips w roku 2009, jako dyrektor generalny segmentu produktów konsumenckich w Polsce, po czym w Amsterdamie objął stanowisko globalnego dyrektora marketingu rozwiązań do pielęgnacji osobistej. Przez ostatnie 2,5 roku zarządzał sektorem Personal Health w Europie Środkowo-Wschodniej, tworząc wiele innowacyjnych kategorii. Są to między innymi depilacja światłem wykonywana produktem LUMEA, rozwiązania do higieny jamy ustnej oparte na technologii sonicznej wraz z produktami SONICARE czy mikrodermabrazja skóry, która jest możliwa dzięki rozwiązaniu VISACARE. Przed podjęciem pracy w Philips, Tomasz Lisewski pracował w międzynarodowych firmach na wielu rynkach, w tym w Polsce, Austrii, Wielkiej Brytanii i w Rosji.

---
Źródło: © Philips

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2