reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© edhar yralaits dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 23 marca 2015

Szwajcarskie zegarki i technologie z Doliny Krzemowej razem

Szwajcarski producent zegarków TAG Heuer oraz firmy Intel i Google ogłosiły partnerstwo, którego celem będzie opracowanie inteligentnego zegarka.
Szef firmy TAG Heuer Jean-Claude Biver na razie nie podaje żadnych szczegółów dotyczących ceny, funkcjonalności i wyglądu nowego urządzenia, ale zapewnia, że pierwszy luksusowy smartwatch oparty o system Android Wear i platformę SoC Intela będzie dostępny już w czwartym kwartale tego roku.

Jak uważa Ben Wood, szef badań w firmie CCS Insight, decyzja TAG Heuer o nawiązaniu współpracy ze spółkami technologicznymi w celu opracowania inteligentnego zegarka, jest pierwszą z wielu tego typu. - Wraz z pojawieniem się iWatcha na rynku, szwajcarskim producentom zegarków nie opłaca się już chować głowy w piasek. TAG Heuer wchodzi w branżę smartwatchy i możemy być pewni, że inni pójdą w jego ślady - mówi dla Reutersa Ben Wood.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1