reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© peter gudella dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 23 marca 2015

Motorola inwestuje w producenta dronów

Motorola Solutions dokonała inwestycji strategicznej w firmę CyPhyWorks, producenta bezzałogowych pojazdów latających – poinformowała spółka w komunikacie.
Założycielką CyPhyWorks jest Helen Greiner, współzałożycielka firmy iRobot. CyPhyWorks stworzyło bezpieczną technologię przesyłania danych i obrazu w wysokiej rozdzielczości przesyłanego przez bardzo cienki przewód.

- Informacje pozyskiwane w czasie rzeczywistym są potężnym narzędziem dla naszych klientów z przedsiębiorstw i z sektora bezpieczeństwa publicznego - powiedział Paul Steinberg, dyrektor ds. technologicznych Motorola Solutions. - Przewodowy dron jest w stanie zbadać rozległe lub trudno dostępne obszary, a dostarczone informacje dotyczące aktualnej sytuacji w terenie umożliwiają naszym klientom szybkie podjęcie odpowiednich decyzji dotyczących rozlokowania zasobów. To pomoże nie tylko szybko rozwiązać problem, ale także umożliwi uniknięcie krytycznych sytuacji w przyszłości - dodaje Steinberg.

Warunki finansowe inwestycji Motorola Solutions Venture Capital nie zostały podane do wiadomości publicznej.

---
Źródło: Motorola Solutions

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2