reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© norebbo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 19 marca 2015

Umowa Braster i Creotech

Spółka BRASTER podpisała umowę z Creotech Instruments na zaprojektowanie i wytworzenie głowicy rejestrującej urządzenia BRASTER Tester.
Podpisana 16 marca umowa zakłada przygotowanie co najmniej dwóch wersji prototypów głowicy oraz wyprodukowanie jej ostatecznych wersji i będzie realizowana w następujących etapach:
a) wykonanie pierwszej wersji prototypu w terminie do dnia 28 kwietnia 2015 r. (8 tygodni),
b) wykonanie kolejnych wersji prototypowych oraz wersji ostatecznej głowicy w terminie 12 tygodni od rozpoczęcia Etapu 2,
c) wyprodukowanie 50 szt. głowic w terminie do 8 tygodni od rozpoczęcia Etapu 3.

Do podstawowych funkcjonalności głowicy rejestrującej należy rejestracja obrazów termograficznych powstających na matrycach wytwarzanych przez spółkę, bezprzewodowa transmisja danych do urządzenia typu tablet oraz monitoring podstawowych parametrów klimatycznych w pomieszczeniu. Opracowanie prototypów obejmuje zaprojektowanie cyfrowego układu elektronicznego z podziałem na moduł rejestracji i przetwarzania obrazów, moduł zasilania, modułu transmisji bezprzewodowej oraz zaprojektowanie obudowy głowicy z uwzględnieniem designu i ergonomii użytkowania. Prototypy urządzenia zostaną wykonane metodą rapid prototyping, z zastosowaniem druku 3D w technologii SLS, a następnie zostaną przeprowadzone testy zakładanych funkcjonalności.

Urządzenie BRASTER Tester powstałe w wyniku współpracy z Creotech, będzie zastosowane w trakcie badania klinicznego INNOMED, które spółka będzie realizowała wspólnie z Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach projektu INNOMED.

Zawarta umowa opiewa na kwestę 343 904 zł netto. Z chwilą zapłaty wynagrodzenia nastąpi przeniesienie autorskiego prawa majątkowego do dokumentacji projektowej wykonanej w ramach umowy na BRASTER S.A., która otrzyma także nieodpłatną licencję na wykorzystywanie rozwiązań technicznych należących do Creotech, które zostaną zastosowane w głowicy.

Uruchomienie sprzedaży urządzenia BRASTER Tester jest planowane na drugą połowę 2016 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1