reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© blacksnake dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 17 marca 2015

ML Systems zainwestuje 20 mln PLN w strefie

Agencja Rozwoju Przemysłu udzieliła zezwolenia firmie ML Systems Sp. z o.o. na nową inwestycję w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC.
W ramach nowej inwestycji, o wartości 20 mln PLN, ML Systems wybuduje halę produkcyjną i kupi linie technologiczne niezbędne do precyzyjnej obróbki i zespalania szkła. Zacznie produkcję zintegrowanych paneli fotowoltaicznych z szybą zespoloną, dodatkowo wyposażoną w funkcje grzania. W nowym zakładzie pracę znajdzie 12 osób.

ML Systems Sp. z o.o. od 2013 roku prowadzi działalność na terenie strefy. Projektuje i produkuje zaawansowane, kompleksowe systemy pozyskiwania i wykorzystania energii elektrycznej z energii słonecznej. Są to moduły fotowoltaiczne. Ponadto spółka samodzielnie prowadzi prace badawczo - rozwojowe. W ich wyniku wdrożyła własne innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne zintegrowane z budownictwem, służące uzyskiwaniu prądu elektrycznego z nasłonecznienia. Spółka produkuje moduły fotowoltaiczne, które montowane są na elewacji budynku, w otworach okiennych, w świetlikach oraz na zadaszeniach parkingów.

---
Źródło: Agencja Rozwoju Przemysłu

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2