reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© VIGO System Przemysł elektroniczny | 13 marca 2015

Zmiany w zarządzie VIGO System

Rada nadzorcza spółki podjęła uchwały w sprawie powołania do zarządu Adama Piotrowskiego i Łukasza Piekarskiego, a rezygnację z funkcji członka zarządu złożył Andrzej Maciak.
Zarząd spółki VIGO System S.A. poinformował, że 10 marca 2015 roku Andrzej Maciak , członek zarządu spółki, złożył rezygnację ze sprawowanej funkcji z dniem 31 marca 2015 roku.

Jednocześnie zarząd poinformował o podjęciu przez radę nadzorczą uchwał w sprawie odwołania dotychczasowego zarządu w osobie Adama Piotrowskiego oraz powołania do zarządu Adama Piotrowskiego i Łukasza Piekarskiego. Uchwały wejdą w życie z dniem 1 kwietnia 2015 roku o od tego dnia zarząd VIGO System S.A. będzie się składał z dwóch członków powołanych na wspólną 3-letnią kadencję: Adama Piotrowskiego pełniącego funkcję prezesa zarządu oraz Łukasza Piekarskiego pełniącego funkcję członka zarządu.

evertiq.pl w lutym rozmawiał z nowym prezesem VIGO System, który opowiedział nam o tym, co dzieje się w firmie produkującej innowacyjne detektory podczerwieni. Zapraszamy do lektury.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2