reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Apple Przemysł elektroniczny | 10 marca 2015

Apple Watch oficjalnie zaprezentowany

Apple z pewnością nie jest pierwszy jeśli chodzi o inteligentne zegarki, ale z pewnością właśnie na tę premierę mocno czekała branża technologiczna.
Smartwatch Apple trafi do sprzedaży 24 kwietnia, chociaż jeszcze nie będzie go można go kupić w Polsce, zamówienia przedpremierowe można składać do 10 kwietnia. Ceny? Spore, bo za najtańsze modele Apple Watch Sport trzeba zapłacić 349-399 USD. Zwykła wersja kosztuje 549 USD, ale jeśli wybierze się droższy pasek cena może wzrosnąć nawet do 1000 USD. Natomiast za Apple Watch Edition, czyli raczej biżuterię, trzeba zapłacić ponad 10 tys. USD.

Apple Watch umożliwi wysyłanie wiadomości i odbieranie połączeń, ale także takie funkcje jak zdalne otwieranie drzwi garażu czy sterowanie urządzeniami w inteligentnym domu. Bateria w nowym produkcie Apple’a ma wytrzymywać jedynie 18 godzin. Zegarki są dostępne w dwóch rozmiarach: 38 i 42 mm.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2