reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexander podshivalov dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 marca 2015

Oferta Landis+Gyr najlepsza

TAURON Dystrybucja poinformował o wygranej Landis+Gyr w przetargu na liczniki bilansujące dla czterech operatorów systemów dystrybucji energii elektrycznej.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa bilansujących liczników energii elektrycznej (fabrycznie nowych) na potrzeby opomiarowania stacji elektroenergetycznych SN/nN, zlokalizowanych na obszarze działalności dystrybucyjnej TAURON Dystrybucja S.A., ENEA OPERATOR Sp. z o.o., PGE DYSTRYBUCJA S.A., RWE STOEN OPERATOR Sp. z o.o. w łącznej liczbie 36 250 szt. W postępowaniu oferty złożyli Landis+Gyr oraz konsorcjum spółek Systemy Pomiarowe Elgama i UAB Elgama-Elektronika. Oferta konsorcjum została odrzucona.

W październiku ubiegłego czterej operatorzy roku zawarli porozumienie, na mocy którego ogłoszono rozpoczęcie wspólnej procedury przetargowej na dostawę 36 250 szt. bilansujących liczników energii elektrycznej. Przetarg został ogłoszony w formie zamówienia publicznego, postępowanie w imieniu i na rzecz czterech Operatorów Systemów Dystrybucyjnych (OSD) wspólnie udzielających zamówienia prowadzi TAURON Dystrybucja. Zakupione w ramach przetargu liczniki bilansujące zostaną zamontowane w stacjach średniego napięcia (SN) i będą odpowiedzialne za pomiary parametrów energii elektrycznej, która z tych stacji jest dostarczana do odbiorców końcowych na niskim napięciu (nN).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2