reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© studio 37 dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 marca 2015

Umowa PIT-RADWAR z Kongsberg Defence & Aerospace

PIT-RADWAR S.A. 27 lutego podpisała kontrakt z Kongsberg Defence & Aerospace na dostawę systemów dla Nadbrzeżnego Dywizjonu Rakietowego.
Kontrakt jest konsekwencją umowy podpisanej pod koniec grudnia ubiegłego roku pomiędzy KDA a Inspektoratem Uzbrojenia MON RP na dostawę Nadbrzeżnego Dywizjonu Rakietowego (NDR2) dla Morskiej Jednostki Rakietowej Marynarki Wojennej. Zakres podpisanego przez PIT-RADWAR kontraktu obejmuje: dostawę 4 Mobile Communication Centres (MCC), 4 Squadron/Battery Command Vehicles (SCV/BCV), 6 Combat Command Vehicles (CCV), 1 Mobile Workshop Vehicle (MWV), sprzęt łączności do instalacji w jednostkach dostarczanych przez Kongsberg - MLV i TLV oraz współudział w realizacji usług związanych z integracją, certyfikacją, szkoleniem i testowaniem.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1