reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© LUG S.A. Przemysł elektroniczny | 18 lutego 2015

LUG buduje nową fabrykę

W ramach wartego około 6 mln PLN przedsięwzięcia, powstanie nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe z zespołem hal do produkcji elektroniki, w którym zatrudnienie znajdzie około 100 osób.
We wtorek, 17 lutego 2015 roku na terenie budowy nowej fabryki firmy LUG Light Factory Sp. z o.o. na obszarze Lubuskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego w Nowym Kisielinie odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego z aktem erekcyjnym inwestycji.

Budowa nowej fabryki to kolejna w ostatnim czasie inwestycja firmy LUG mająca na celu zwiększenie możliwości produkcyjnych i dalszy rozwój w kierunku nowoczesnych technologii oświetleniowych LED. Od głównej fabryki LUG Light Factory będzie ją odróżniać profil produkcji – w Nowym Kisielinie produkcja nastawiona będzie w głównej mierze na technologię LED.

LUG Light Factory Sp. z o.o. jest producentem opraw i systemów oświetleniowych z 25 letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych rozwiązań służących do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego zarówno budynków użyteczności publicznej jak i budynków przemysłowych oraz innych obiektów architektonicznych.

---
Źródło: © LUG

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-1