reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alphaspirit dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 06 listopada 2014

EC Systems z rozszerzoną koncesją

Rozszerzona koncesja umożliwia firmie wytwarzanie oprogramowania i systemów wbudowanych w projektach o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym na terytorium Państwa Polskiego.
EC Systems Sp. z o.o. rozszerzyła koncesję z 2012 roku nadaną przez ministra spraw wewnętrznych na podstawie art. 6 ust. 1 i art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 22 czerwca 2001 roku o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Dotychczasowa koncesja, obejmująca m.in. załogowe i bezzałogowe statki powietrzne, została uzupełniona o:
  • sprzęt kierowania ogniem, sprzęt ostrzegawczy i alarmujący oraz systemy i sprzęt przeciwdziałania oraz jego komponenty lub wyposażenie,
  • wojenne jednostki pływające, specjalny sprzęt morski i wyposażenie oraz jego składniki
  • sprzęt specjalistyczny do szkolenia oraz jego składniki i akcesoria
  • sprzęt i konstrukcje opancerzone i ochronne oraz komponenty
- Dzięki uzyskanej koncesji EC Systems może obsługiwać klientów m.in. z branży lotniczej, wojskowej, a także innych branż, w których proces wytwarzania związany jest z koniecznością spełnienia wysokich wymogów bezpieczeństwa informacji, jak również z najwyższą jakością i niezawodnością – czytamy w komunikacie spółki.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 27 2018 00:02 V9.5.0-2