reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alphaspirit dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 06 listopada 2014

EC Systems z rozszerzoną koncesją

Rozszerzona koncesja umożliwia firmie wytwarzanie oprogramowania i systemów wbudowanych w projektach o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym na terytorium Państwa Polskiego.

EC Systems Sp. z o.o. rozszerzyła koncesję z 2012 roku nadaną przez ministra spraw wewnętrznych na podstawie art. 6 ust. 1 i art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 22 czerwca 2001 roku o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym. Dotychczasowa koncesja, obejmująca m.in. załogowe i bezzałogowe statki powietrzne, została uzupełniona o:
  • sprzęt kierowania ogniem, sprzęt ostrzegawczy i alarmujący oraz systemy i sprzęt przeciwdziałania oraz jego komponenty lub wyposażenie,
  • wojenne jednostki pływające, specjalny sprzęt morski i wyposażenie oraz jego składniki
  • sprzęt specjalistyczny do szkolenia oraz jego składniki i akcesoria
  • sprzęt i konstrukcje opancerzone i ochronne oraz komponenty
- Dzięki uzyskanej koncesji EC Systems może obsługiwać klientów m.in. z branży lotniczej, wojskowej, a także innych branż, w których proces wytwarzania związany jest z koniecznością spełnienia wysokich wymogów bezpieczeństwa informacji, jak również z najwyższą jakością i niezawodnością – czytamy w komunikacie spółki.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2019 20:13 V13.3.22-2