reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 01 października 2008

Scanditron rozpoczyna w Polsce produkcję szablonów w kooperacji z DEK

Scanditron reprezentuje DEK w Polsce od chwili powstania polskiego oddziału, tj. od 1996 roku. Obecnie obie firmy rozwijają współpracę i rozpoczynają od października produkcję szablonów wycinanych laserowo, skierowaną do odbiorców na rynku lokalnym
Scanditron jest obecny na polskim rynku 12 lat i uczestniczył w procesie rozwoju produkcji w Polce przez wielkie światowe koncerny. Obecnie firma współpracuje zarówno z liderami branży, taki mi jak Philips, Jabil, Flextronics czy Kimball, jak również z małymi i średnimi firmami. Scanditron zatrudnia obecnie w Polce 10 osób.

Od roku Scanditron reprezentuje w Polsce również firmę Mydata i przewiduje dla niej szybki rozwój w na krajowym rynku, jako iż maszyny pick-and-place tego producenta są dobrze dopasowane do wymagań lokalnych nabywców.

Scanditron reprezentuje przede wszystkim firmy DEK i Orbotech, dzięki czemu posiada znaczący udział w rynku sitodrukarek i AOI. W Polsce pracuje około 100 sitodrukarek DEK oraz 30 maszyn Orbotech. Scanditron reprezentuje w Polsce również firmy OK International, Dage oraz Datacon.

Oprócz maszyn mających zastosowanie przy tradycyjnym montażu elektroniki, Scanditron działa również w sferze sprzętu służącego do produkcji ogniw solarnych, ogniw paliwowych, modułów RFID, mikroelektroniki, LCD itp. Według Scanditron, są to dziedziny nad którymi pracuje również polski oddział. W ciągu ostatniego roku firma podwoiła zatrudnienie poprzez akwizycje w Finlandii i Danii.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1