reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 01 października 2008

Scanditron rozpoczyna w Polsce produkcję szablonów w kooperacji z DEK

Scanditron reprezentuje DEK w Polsce od chwili powstania polskiego oddziału, tj. od 1996 roku. Obecnie obie firmy rozwijają współpracę i rozpoczynają od października produkcję szablonów wycinanych laserowo, skierowaną do odbiorców na rynku lokalnym
Scanditron jest obecny na polskim rynku 12 lat i uczestniczył w procesie rozwoju produkcji w Polce przez wielkie światowe koncerny. Obecnie firma współpracuje zarówno z liderami branży, taki mi jak Philips, Jabil, Flextronics czy Kimball, jak również z małymi i średnimi firmami. Scanditron zatrudnia obecnie w Polce 10 osób.

Od roku Scanditron reprezentuje w Polsce również firmę Mydata i przewiduje dla niej szybki rozwój w na krajowym rynku, jako iż maszyny pick-and-place tego producenta są dobrze dopasowane do wymagań lokalnych nabywców.

Scanditron reprezentuje przede wszystkim firmy DEK i Orbotech, dzięki czemu posiada znaczący udział w rynku sitodrukarek i AOI. W Polsce pracuje około 100 sitodrukarek DEK oraz 30 maszyn Orbotech. Scanditron reprezentuje w Polsce również firmy OK International, Dage oraz Datacon.

Oprócz maszyn mających zastosowanie przy tradycyjnym montażu elektroniki, Scanditron działa również w sferze sprzętu służącego do produkcji ogniw solarnych, ogniw paliwowych, modułów RFID, mikroelektroniki, LCD itp. Według Scanditron, są to dziedziny nad którymi pracuje również polski oddział. W ciągu ostatniego roku firma podwoiła zatrudnienie poprzez akwizycje w Finlandii i Danii.
reklama
reklama
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
November 11 2018 12:47 V11.8.0-1