reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Apple Przemysł elektroniczny | 29 sierpnia 2014

Takiego dużego iPada jeszcze nie było

Apple przygotowuje się do wypuszczenia na rynek iPada 12,9 cali. Premiera tabletu przewidziana jest na początek 2015 roku, a urządzenie ma podbić serca klientów korporacyjnych.

Firma z Cupertino już od ponad roku współpracuje z dostawcami przy tworzeniu nowej generacji urządzeń mobilnych – pisze Bloomberg powołując się na anonimowe źródło związane ze sprawą. Dotychczas w ofercie Apple’a znajdują się tablety o przekątnych 9,7 i 7,9 cala.

Duże tablety to oferta skierowana głównie do klientów korporacyjnych. Warto przy tym przypomnieć ogłoszone w lipcu porozumienie z firmą IBM, którego celem jest właśnie rozwój usług i produktów skierowanych do biznesu.

Także ekrany iPhone’ów mają się powiększyć. Podczas zaplanowanej na 9 września premiery nowego smartfonu Apple’a , mają być zaprezentowane iPhone’y z wyświetlaczami 4,7 oraz 5,5 cali.

---
Źródło: Bloomberg

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1