reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 01 października 2008

Toyota kupuje ziemię w Invest Parku

WNP poinformował, iż ostatnim czasie Toyota Motor Manufacturing Poland nabyła ziemię znajdującą się na terenie Wałbrzyskiej SSE Invest Park
Toyota kupiła 9,5 hektara terenu i obecnie posiada już 50 ha niezabudowanych nieruchomości. Prezes TMMP twierdzi, że dziś nie ma żadnych planów dotyczących tego terenu. Nie wyklucza, że może być tam realizowany projekt związany z nowymi technologiami koncernu. TMMP ma już dwa zakłady w Polsce, jeden zlokalizowany w Wałbrzychu (produkcja skrzyń biegów), drugi w podstrefie Jelczu (silniki diesla).

Fabryka TMMP nie jest jedynym nowym zakładem w wałbrzyskim Invest Parku. Zakład za 2,6 mln euro uruchomiła również Toyota Europe Engineering & Maintenance, spółka córka japońskiego koncernu wykonująca formy do produkcji części samochodowych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2