reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Peregrine Semiconductor Przemysł elektroniczny | 25 sierpnia 2014

Murata przejmuje Peregrine

Murata Electronics North America, spółka zależna Murata Manufacturing, ogłosiła podpisanie porozumienia dotyczącego przejęcia wszystkich akcji firmy Peregrine, które nie należały dotychczas do Muraty.

Japoński producent zapłaci za jedną akcję Peregrine Semiconductor 12,5 USD, natomiast całkowita wartość transakcji wynosi 471 mln USD. Peregrine stanie się spółką zależną Muraty, a przejęcie jest częścią strategii mającej na celu rozwój głównego biznesu firmy. Peregrine wzmocni pozycję Muraty w obszarze komponentów RF.
Zakończenie transakcji przewidywane jest na koniec 2014 roku lub początek roku 2015.

Peregrine Semiconductor to amerykańska firma fabless, która dostarcza układy RF wykonane głównie w technologii CMOS, przeznaczone do zastosowań w różnorodnych aplikacjach w branży przemysłowej, kosmicznej, wojskowej, mobilnej i wielu innych. Firma powstała w 1990 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2