reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© grzegorz wolczyk / dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 12 sierpnia 2014

Zakład HydroPhi w Polsce

Amerykańska spółka chce zbudować w Polsce zakład produkujący systemy produkcji paliwa wodorowego.
HydroPhi, firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji systemów paliwa wodorowego, planuje wybudowanie zakładu w Polsce. Systemy spółki znajdują zastosowanie w różnego typu pojazdach mechanicznych, jak autobusy czy ciężarówki. Ich zdaniem jest poprawa zużycia paliwa o 20% oraz redukcja emisji spalin o 70%. Koszt instalacji to około 15.000 USD.

Pod koniec lata HydroPhi Technologies Europe chce przejąć notowaną na NewConnect spółkę Terra, obecnie niezwiązaną z branżą reprezentowana przez HydroPhi, działającą na rynku usług marketingowych. Celem przejęcia jest szybki dostęp do kapitału, jaki umożliwia status spółki publicznej.

‘Polska ma strategiczne położenie, wysoką wykwalifikowaną kadrę, dobry klimat inwestycyjny i oferuje możliwości pozyskiwania kapitału, czy to poprzez rynek kapitałowy, czy granty’ komentuje na łamach Pulsu Biznesu decyzję firmy Roger Slotkin, przyszły szef HydroPhi w Polsce.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2