reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mariusz szachowski / dreamstime Przemysł elektroniczny | 06 sierpnia 2014

Paczkomaty InPost w Malezji

Umowa logistyczna ze Skynet oraz iSIS Logistic umożliwi postawienie 140 maszyn do końca 2014 roku.
InPost Malezja zawarła kluczowe umowy z partnerami na terytorium Malezji. Na mocy strategicznych porozumień, Skynet oraz iSIS – krajowi liderzy branży kurierskiej – odpowiadać będą za obsługę logistyczną paczkomatów InPost. Pierwsze kilkadziesiąt urządzeń zostanie rozlokowanych w Kuala Lumpur na stacjach Petronas Mesra Stations oraz w placówkach sieci spożywczej Tesco. Od listopada 2014 roku na terenie Malezji funkcjonować będzie 140 innowacyjnych terminali, zaś do końca 2016 roku aż 350.

‘Realizujemy strategię zakładającą intensywne rozszerzanie sieci paczkomatów InPost w Azji. Region ten już wkrótce stanie się największym rynkiem e-commerce na świecie, dlatego jako globalny lider chcemy wprowadzać tu innowacyjne standardy odbioru paczek. Malezja to nie tylko jeden z ‘siedmiu tygrysów Azji’, ale także rynek dojrzały i otwarty na innowacyjność, kluczowy dla wejścia do Południowo-Wschodniej Azji. Wraz z Singapurem generuje prawie połowę sprzedaży z handlu internetowego w Południowo-Wschodniej Azji, mimo że populacja obu krajów to tylko 8% tej części kontynentu. Dlatego region ten jest tak istotny dla rozwoju naszej międzynarodowej sieci’ mówi Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2