reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wurth Przemysł elektroniczny | 05 sierpnia 2014

Würth Elektronik ICS rozpoczyna działalność w Polsce

Würth Elektronik - znany w kraju jako producent elementów elektronicznych, elektromechanicznych i płytek drukowanych - rozpoczyna nową działalność w Polsce.
Würth Elektronik - znany w kraju jako producent elementów elektronicznych, elektromechanicznych i płytek drukowanych - rozpoczyna nową działalność w Polsce. Zakres działań to inteligentne systemy, głównie dla branży motoryzacyjnej. Firma pozycjonuje się na rynku jako dostawca nowatorskich rozwiązań w zakresie połączeń elektrycznych i technologii układów wysokoprądowych w pojazdach w połączeniu z zaawansowanymi elementami sterowania i interfejsów komunikacyjnych.

Würth Elektronik ICS oferuje praktyczną wiedzę dotyczącą konkretnych zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym w oparciu o szeroki wachlarz zrealizowanych projektów oraz rozwiązania zaprojektowane pod klienta. Würth Elektronik ICS począwszy od czerwca 2014 obecny jest w kraju poprzez regionalnego przedstawiciela Michała Perońskiego, który dedykowany jest do obłsugi krajowego rynku, jak również klientów z Czech oraz Słowacji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2