reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© adistock / dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 sierpnia 2014

Keysight Technologies rozpoczyna działalność

Firma Keysight Technologies poinformowała o rozpoczęciu działalności przez oddział pomiarów elektronicznych Agilent Technologies pod nową nazwą Keysight.
Firma Keysight Technologies poinformowała o rozpoczęciu działalności przez oddział pomiarów elektronicznych Agilent Technologies pod nową nazwą Keysight. Pozostanie on spółką zależną od Agilent do początku listopada, kiedy to nastąpi pełne rozdzielenie obu firm, a akcje Keysight będą notowane na giełdzie w Nowym Jorku pod symbolem KEYS.

Keysight jest światowym liderem w dziedzinie aparatury pomiarowej, utrzymującym pierwszą pozycję w segmentach komunikacyjnym, lotniczym, wojskowym, przemysłowym, komputerowym i półprzewodnikowym. Oddzielenie Keysight od Agilent ogłoszono po raz pierwszy we wrześniu 2013.

‘Uruchamiając nową firmę jesteśmy świadomi naszego bogatego dziedzictwa wywodzącego się od sektora pomiarowego Agilent, a jeszcze wcześniej od marki Hewlett-Packard’ powiedział Ron Nersesian, prezes i dyrektor generalny Keysight. ‘Jesteśmy świadomi odpowiedzialności i zobowiązań wobec interesariuszy, w tym klientów, udziałowców i naszych pracowników. Widzimy przed sobą ogromne możliwości, które pomogą nam skupić się wyłącznie na tematyce pomiarów elektronicznych i zaprezentować najnowocześniejsze technologie, oczekiwane przez klientów.’


19 września 2013 Agilent Technologies poinformował o planach podziału na dwie spółki akcyjne, mającego się odbyć poprzez wydzielenie sekcji pomiarów elektronicznych. Nowa firma, Keysight Technologies rozpoczyna działalność 1 sierpnia 2014 roku jako spółka zależna od Agilent, natomiast pełne rozdzielenie nastąpi na początku listopada 2014. Akcje Keysight będą notowane na giełdzie w Nowym Jorku pod symbolem KEYS.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2