reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© confidential info dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 lutego 2014

CST otwiera nowe biuro w Polsce

Computer Simulation Technology (CST) ogłasza otwarcie biura w Warszawie. Nowe biuro wzmocni dotychczasowe kanały sprzedaży i wsparcia elektromagnetycznych (EM) narzędzi symulacyjnych w Polsce i krajach bałtyckich.

Nowe biuro regionalne CST zostało założone aby usprawnić działania firmy w Polsce oraz na Litwie, Łotwie i w Estonii. Zadaniem biura będzie zaspokajania potrzeb rynku w zakresie symulacji EM w przemyśle, nauce i edukacji przy zachowaniu lokalnego, spersonalizowanego podejścia do klienta – informuje firma CST. Będzie to centrum operacyjne dla sprzedaży w Polsce i krajach bałtyckich dostarczające wsparcia technicznego na poziomie eksperckim dla aktualnych i przyszłych użytkowników oprogramowania CST.

Firma widzi potencjał dla sprzedaży swoich produktów w Polsce i krajach bałtyckich. - To kwitnące rynki z wieloma ośrodkami uniwersyteckimi i przemysłowymi przodującymi w rozwoju technicznym, w których obserwuje się wzrost innowacyjności i aktywność badawczo-rozwojową równolegle z rosnącym zainteresowaniem narzędziami do symulacji EM – czytamy w komunikacie firmy.

- Widzimy Polskę jako ważny rynek dla CST i jesteśmy zadowoleni, że mamy teraz lokalne biuro ściśle związane z tym rynkie – skomentował Dr. Ralf Ehmann, dyrektor ds. sprzedaży CST na Europę, Afrykę i Amerykę Południową. - Biuro to jest dla nas także dobrą okazją do dalszych działań w krajach bałtyckich.

Informacja o CST
Założona w 1992 roku firma CST oferuje najszerszy na rynku zakres narzędzi do symulacji 3D pól elektromagnetycznych. Sztandarowy produkt CST STUDIO SUITE to pakiet oprogramowania do symulacji pól elektromagnetycznych we wszystkich zakresach częstotliwości.

Klienci CST są liderami rynku w branżach tak różnych jak telekomunikacja, obronność, motoryzacja, elektronika i medycyna. Obecnie firma zajmuje wiodącą pozycją na rynku symulacji 3D EM układów wielkiej częstotliwości. CST zatrudnia 240 pracowników zajmujących się sprzedażą, badaniami i rozwojem oraz pomocą dla klientów na całym świecie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 26 2018 15:08 V9.5.0-2