reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Źródło: JM-Tronik Przemysł elektroniczny | 05 czerwca 2009

JM-Tronik inwestuje w nową siedzibę

JM-Tronik z Warszawy, producent urządzeń dla sektora energetycznego, planuje zakończyć budowę nowej siedziby w 1Q2010.
JM-Tronik istnieje od 1981 roku jest dynamicznie rozwijającym się producentem urządzeń dla energetyki zawodowej i przemysłowej. Firma produkuje między innymi liczniki energii elektrycznej, przekaźniki, łączniki, rozdzielnice itp.

JM-Tronik przystąpił do budowy nowego budynku produkcyjno-magazynowego o powierzchni około 2700m2 przy ul. Wapiennej w Warszawie. Zakończenie inwestycji zaplanowano na I kwartał 2010 roku. Budynek ten będzie wyposażony w windę, systemy energooszczędne oraz zaplecze magazynowe, produkcyjne i biurowe.

Realizacja inwestycji umożliwi firmie zwiększenie rocznych możliwości produkcyjnych do 500.000 sztuk liczników energii elektrycznej, 1.100 pól rozdzielczych SN, jak również znacznie zwiększy możliwości rozbudowy Biura Realizacji Inwestycji - Warszawa.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1