reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ngweikeong-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 lutego 2014

LUG rozważa utworzenie nowej spółki

Ponad połowa wartości sprzedaży producenta oświetlenia z Zielonej Góry pochodzi z zagranicy. Na jednym z najważniejszych rynków może rozpocząć działalność kolejna spółka zależna.

Model biznesowy oparty o spółkę działającą bezpośrednio na rynku klientów doskonale sprawdza się w branży oświetleniowej – mówi w „GG Parkiet” prezes LUG Ryszard Wtorkowski. W sytuacji, gdy ponad 55% przychodów pochodzi z rynków zagranicznych, plany dotyczące utworzenia nowej spółki nie zaskakują.

Firma LUG zamierza rozwijać nie tylko eksport, ale i produkcję. Po rozbudowie zakładu i uruchomieniu nowej linii produkcyjnej, spółka zamierza rozpocząć budowę nowej fabryki na terenie specjalnej strefy ekonomicznej. W tej chwili trwają zaawansowane prace projektowe oraz wybór wykonawcy, a produkcja miałaby zostać uruchomiona już w 2015 roku.

Wczoraj pisaliśmy o niezaudytowanych wynikach finansowych za 2013 rok, które opublikowała Grupa Kapitałowa LUG S.A. Przypomnijmy:


© LUG

---
Źródło: GG Parkiet

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 26 2018 15:08 V9.5.0-2