reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© evertiq Przemysł elektroniczny | 14 lutego 2014

Evertiq.pl organizuje TEC Warszawa 2014

Zapraszamy na arcyciekawe wydarzenie w branży elektronicznej: już w maju odbędzie się pierwsze w Polsce seminarium The Evertiq Conference, TEC Warszawa 2014.

Podczas TEC Warszawa 2014 zaprezentują się czołowi dostawcy działający w branży elektronicznej w Polsce, a uczestnicy i odwiedzający będą mieli okazję wziąć udział w interesujących seminariach i prezentacjach. Wystąpią między innymi eksperci z firm Amtest, AMB Technic, Semicon, PB Technik czy Phoenix Contact. Harmonogram prezentacji znajduje się w zakładce TEC/Program, a na portalu evertiq.pl będziemy sukcesywnie przybliżać tematykę seminariów.

Równolegle z wykładami, przez cały dzień trwać będzie wystawa table-top sprzyjająca rozmowom i nawiązywaniu kontaktów handlowych, w czym na pewno nie zaszkodzi lunch oraz bufet z przekąskami dostępny podczas imprezy. Nasi wystawcy to firmy działające od wielu lat w sektorze elektroniki, których olbrzymie doświadczenie i wiedza sprawią, że TEC Warszawa będzie jednym z najbardziej interesujących wydarzeń branżowych w kraju.

TEC to targi doskonale znane już w Szwecji, organizujemy je tam już od czterech lat. W Szwecji impreza przyjęła się znakomicie: zaczęliśmy od jednej edycji imprezy rocznie, w Lund, natomiast w roku 2014 odbędą się już trzy takie imprezy (poza Lund, również w Sztokholmie i Goteborgu). Jedna z nich, Goteborg 2014, jest już za nami i mimo że odbyła się w tej lokalizacji po raz pierwszy, okazała się wyjątkowo liczna – zgromadziła 402 osoby. W szwedzkich imprezach TEC jest też polski akcent: w ubiegłym roku na TEC Lund wystawiał się LC Elektronik z Warszawy.

TEC Warszawa odbędzie się 22 maja 2014 roku w hotelu Sound Garden w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego odwiedzenia targów i prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, by uczestniczyć w imprezie.

© evertiq

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2