reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© stefan-hermans-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 lutego 2014

Versusgas: "rok 2014 będzie przełomowy"

Nowy projekt firmy obejmuje instalację najnowocześniejszych maszyn produkcyjnych o wysokim potencjale innowacyjności w ostatnio zakupionej hali produkcyjnej oraz rozbudowę centrum badawczo-rozwojowego.

Z początkiem roku 2014 firma Versusgas startuje z realizacją projektu „Wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji zminiaturyzowanego reduktora CNG szansą na rewolucję w motoryzacji” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 4.4. Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym.

Poza rozbudową parku maszynowego projekt zawiera również rozbudowę i doposażenie działu badawczo-rozwojowego, automatyzację procesów montażowych oraz wdrożenie najnowocześniejszego systemu kontroli jakości gotowych wyrobów na bazie technologii nie starszych niż trzy lata.

W 2014 roku planowane jest wdrożenie do produkcji kilku nowoczesnych produktów, w szczególności opatentowanego reduktora CNG o wydajności 100 kg CNG na godzinę oraz sterownika dedykowanego do silników DIESELA.

- Rok 2014 będzie zdecydowanie rokiem przełomowym w rozwoju naszej firmy. Pełna realizacja projektu, zaplanowana na koniec 2014 z pewnością uczyni naszą firmę jedną z najnowocześniejszych w branży. Wdrożenie najnowocześniejszych technologii, nowego systemu zarządzania jakością produkcji oraz doposażenie działu kontroli jakości w sterowane numerycznie urządzenia pomiarowe wyznacza dla nas nowy kierunek rozwoju – informuje Versusgas w komunikacie.

---
Firma © VERSUSGAS jest projektantem, producentem i dostawcą komponentów i rozwiązań w zakresie paliw alternatywnych, a zwłaszcza samochodowych systemów wtrysku gazu. W ofercie firmy znajduje się między innymi elektronika VERSUS do konwersji aut na LPG lub CNG.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2