reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 02 czerwca 2009

Kimball będzie produkował dla Grundfos w Polsce

Kimball Electronics Group, Inc. podpisał długoterminową umowę z duńskim Grundfos na produkcję elektrycznych części pomp.
Długoterminowa umowa dotyczy produkcji elementów wykorzystywanych w produkcji energooszczędnych pomp, przeznaczonych na rynki Północnej Ameryki, Europy i Azji. Grundfos jest pionierem prowadzania na rynek pomp w klasie efektywności energetycznej A, redukujących zużycie energii i emisję CO2.

Grundfos to firma o międzynarodowym zasięgu działania, dostarczająca pomp na rynek przemysłowy i dla odbiorców indywidualnych. Specjalnie powołany zespół Grundfos wizytował zakłady Kimball w Tajlandii, Polsce oraz w Południowej Indianie, ażeby oszacować zdolność Kimball to transferu produkcji w skali globalnej.

Produkcja prototypowa rozpocznie się pod koniec obecnego roku kalendarzowego lub na początku następnego, pierwsze partie regularnej produkcji zostaną wyprodukowane w roku 2010. W pierwszej kolejności produkcja zostanie rozpoczęta w Polsce. Jako iż strony spodziewają się znacznego wzrostu wielkości produkcji, istnieje duże prawdopodobieństwo rozpoczęcia współpracy również przez zakłady w Azji i Północnej Ameryce.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2