reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nikolai-sorokin-dreamstime.com Wiązki | 05 lutego 2014

CiS Electronic kupiło maszyny od Eifelwerk Polska

Spółka z Nowej Rudy znajdująca się w stanie upadłości znalazła kupca na wyposażenie parku maszynowego przeznaczonego do produkcji wiązek.

Wiosną poprzedniego roku CiS Electronic kupiło kilka maszyn i urządzeń do testowania od Elbaudo GmbH, niemieckiej spółki-córki Eifelwerk z siedzibą w Dreźnie.

- Dzięki tym zakupom, Grupa CiS przejęła maszyny dwóch byłych konkurentów wzmacniając w ten sposób czeski ośrodek produkcyjny firmy. Teraz Cis ma jeden z najlepiej wyposażonych parków maszynowych w Europie, tuż przy niemieckiej granicy – komentuje Peter M. Wollner, dyrektor zarządzający Grupy CiS.

CiS Electronic to niemiecka firma z branży EMS, której główna siedziba znajduje się w Krefeld, a zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Czechach.

Zakład Eifelwerk Polska produkujący wiązki działał w Nowej Rudzie od 2006 roku. Sąd ogłosił upadłość likwidacyjną spółki w maju 2013 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 26 2018 15:08 V9.5.0-1