reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© franz-schloegl-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 03 lutego 2014

Satel podsumowuje 2013 rok

Milion produktów w 12 miesięcy: miniony rok w Satelu to czas pracy nad nowymi produktami oraz dynamicznego rozwoju na rynku zarówno krajowym, jak i zagranicznym – pisze firma w komunikacie.

Satel wprowadził swoje produkty na cztery nowe rynki - były to: Albania, Irak, Kazachstan oraz Madagaskar. Firmy z tych krajów dołączyły do szerokiego grona zagranicznych partnerów Satel, które obejmuje aktualnie dystrybutorów z 56 państw.

Gdański producent rozwija się również na rynku krajowym, na którym jest obecny już prawie 25 lat. Grono krajowych partnerów liczy już 53 firmy, z wieloma oddziałami na terenie całej Polski.

W roku 2013 firma Satel oferowała swoim klientom 426 produktów, z których 23 to elementy systemu sygnalizacji pożarowej CSP - najnowszej rodziny urządzeń, która dołączyła do oferty właśnie w ubiegłym roku. Łącznie w 2013 roku Satel wprowadził na rynek 45 nowych produktów. Firma prowadziła też szkolenia i warsztaty na terenie całej Polski.

"Najbardziej imponująco przedstawiają się jednak dane dotyczące pracy działów produkcyjnych" - czytamy w komunikacie. W 2013 roku spółka wyprodukowała na potrzeby rynku krajowego i zagranicznego ponad milion urządzeń, na które złożyły się głównie centrale alarmowe, czujki, sygnalizatory oraz moduły GSM/GPRS.

Oferta firmy była prezentowana przez konsultantów handlowych ds. eksportu na sześciu międzynarodowych imprezach targowych: INTERSEC (w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich), IFSEC (w Anglii), BEZPEKA (na Ukrainie), SFITEX oraz MIPS (oba w Rosji), a także na SECURITY EXPO (w Bułgarii).

SATEL w 2013 roku w 17 działach zatrudniał łącznie 255 osób.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 26 2018 15:08 V9.5.0-1