reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kornwa-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 29 stycznia 2014

Prezes PCO S.A. ponownie wśród najlepszych przedsiębiorców w Polsce

Ryszard Kardasz odebrał trzeci z kolei Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Diament jest nagrodą przyznawaną dynamicznie rozwijającym się polskim firmom.

Business Centre Club od 1991 roku przyznaje Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu firmom i ich szefom. W dniu 25 stycznia 2014 r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu. O nagrodę Diamentu do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu, przyznaną prezesowi Ryszardowi Kardaszowi i kierowanej przez niego firmie PCO S.A., mogą ubiegać się firmy, które w ubiegłych latach zostały wyróżnione Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu i utrzymały pozycję na rynku.

- Jest mi niezmiernie miło, iż firma PCO S.A. została ponownie nagrodzona przez BCC jako prężnie rozwijające się polskie przedsiębiorstwo. Tym bardziej, iż jesteśmy w kraju nie tylko największym, ale również niemal jedynym producentem wyrobów optoelektronicznych z zastosowaniem techniki laserowej, termowizyjnej oraz noktowizyjnej– powiedział prezes PCO S.A. odbierając nagrodę.

PCO S.A. jest czołowym krajowym producentem przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej dla potrzeb wojska oraz innych służb mundurowych. Oferta spółki obejmuje, zarówno wyposażenie indywidualne żołnierza, jak i wozów bojowych. PCO S.A. zajmuje się również prowadzeniem prac badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych.

---
Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2