reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© enruta-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 stycznia 2014

Viessmann zainwestuje w Legnicy

Firma Viessmann Technika Grzewcza rozbuduje linię technologiczną w legnickiej fabryce i zatrudni nowe osoby.


W zeszłym tygodniu f irma Viessmann Technika Grzewcza otrzymała nowe zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zezwolenie odebrał wiceprezes Viessmann Gerhard Bastet i członek zarządu Tomasz Tomczak.
- Legnica i tutejszy zakład jest strategicznym miejscem dla grupy Viessmann – portal.legnica.eu cytuje Basteta Gerharda, wiceprezesa firmy. – Mamy dalsze plany rozwojowe na terenie LSSE.
Viessmann planuje uruchomienie produkcji przewodów i wiązek do kondensacyjnych kotłów wiszących z wykorzystaniem najnowszych technologii w swoim zakładzie w podstrefie Legnica. W związku z inwestycją firma zwiększy zatrudnienie o 10 pracowników. W tej chwili w zakładzie pracuje 470 osób. Grupa Viessmann jest jednym z wiodących, międzynarodowych producentów systemów techniki grzewczej. Rodzinna firma założona w 1917 roku zatrudnia obecnie około 10 600 pracowników. Obrót całej grupy wynosi 1,89 mld EUR. Ponad 54% sprzedaży urządzeń marki Viessmann jest generowane poza granicami Niemiec. Firma ma 27 zakładów produkcyjnych w 11 krajach, biura handlowe w 74 państwach oraz sieć dystrybucyjną 120 oddziałów handlowych na całym świecie. --- Źródło: Legnica SSE
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2019 20:21 V13.3.8-1