reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexander-podshivalov-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 stycznia 2014

Poland Tokai Okaya Manufacturing rozbudowuje park maszynowy

Japoński producent działający w w Ostaszewie koło Torunia kupił maszyny do obróbki skrawaniem na potrzeby budowy narzędzi.

W czwartym kwartale 2013 roku zostały zainstalowane dwie obrabiarki CNC – firmy HAAS i Hartford oraz czwarta wycinarka drutowa. Dalsze etapy rozbudowy narzędziowni będą realizowane już na początku roku 2014. W chwili obecnej maksymalne gabaryty detali obrabianych na centrach trójosiowych CNC to 1700×900 mm, a wycinarek drutowych aż 900 x 600 mm – informuje spółka w komunikacie.

Poland Tokai Okaya Manufacturing jest spółką córką koncernu Okaya & Co., który działa od 343 lat oraz oraz Tokai Pressing (spółka zależna Okaya). Podtoruński zakład działa od 2006 roku i dostarcza elementów tłoczonych dla przemysłu RTV i motoryzacyjnego. Sharp i Sony są jednymi z największych odbiorców japońskiego producenta.

---
Źródło: © Poland Tokai Okaya Manufacturin

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-1