reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© hannu-viitanen-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 stycznia 2014

Nifco Poland zainwestuje 60 mln PLN

W podstrefie Świdnica powstaną dwie hale. Firma zapowiada utworzenie 180 nowych miejsc pracy.

To już czwarte zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w WSSE „Invest-Park” uzyskane przez Nifco Poland. Firma rozwinie działalność w Świdnicy. - Zdecydowaliśmy się na poważny krok podwojenia naszej bazy. Będziemy budować dwie hale, obok dwóch już istniejących. Deklarujemy utworzenie 180 miejsc pracy, ale spodziewamy się, że docelowo liczba ta będzie o wiele większa – mówi Rafał Prończuk, wiceprezes ds. finansów i administracji. Nifco zainwestuje w nową produkcję 60 mln PLN.

Nifco Poland planuje zakończyć inwestycję najpóźniej w grudniu 2016 roku. Firma będzie produkować plastikowe elementy dla przemysłu motoryzacyjnego.

Produkty Nifco znajdują zastosowanie także w sektorze elektronicznym. Do głównych klientów firmy należą czołowe koreańskie koncerny takie jak Hyundai-Kia, Samsung Electronics oraz LG.

---
Źródło: WSSE „Invest-Park”

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1