reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© david-coleman-dreamstime.com Nauka | 03 stycznia 2014

EIT+: będzie nowy przetarg

Zarząd Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ poinformował o zerwaniu umowy z Wrocławskim Przedsiębiorstwem Budownictwa Przemysłowego nr 2 "WROBIS" S.A. na budowę obiektu laboratoryjnego nr 9A w Kampusie Pracze.

Decyzja została podjęta 23 grudnia w związku „z zagrożeniem realizacji zakończenia terminowego robót budowlanych budynku laboratoryjnego 9A, stanowiącego część inwestycji Dolnośląskie Centrum Materiałów i Biomateriałów” – informuje Wrocławskie Centrum Badań EIT+. WROBIS był odpowiedzialny za zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych budynku laboratoryjnego 9A.

- Wrocławskie Centrum Badań EIT+ w najbliższym czasie ogłosi postępowanie przetargowe na dokończenie robót budowlanych budynku laboratoryjnego 9A, tak by zagwarantować terminową realizację całej inwestycji- czytamy w komunikacie spółki.

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego nr 2 „WROBIS” S.A. prowadziło budowę tylko jednego z czterech budynków laboratoryjnych. Przebudowa pierwszego budynku (1 BC) jest zakończona i obiekt jest w pełni wyposażony w najnowocześniejszą aparaturę pomiarowo-diagnostyczną. Pozostałe dwa budynki (7 i 9), wykonywane przez firmę Warbud S.A., są realizowane zgodnie z uzgodnionym harmonogramami prac (zakończenie przewidywane jest w 2014 rok).

Spółka zapewnia, że powyższa decyzja zagwarantuje pełną realizację całej inwestycji, obejmującej budowę oraz wyposażenie czterech budynków laboratoryjnych.

---
Źródło: EIT+

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1