reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© LG Przemysł elektroniczny | 30 września 2013

„Smartfony naprawiają od ręki”

Firma LG Electronics otworzyła pierwsze w Polsce własne Centrum Serwisowe, w którym eksperci LG w krótkim czasie dokonują napraw wszystkich urządzeń marki.

Obecnie działają blisko 183 Centra Serwisowe LG w 31 oddziałach LG Electronics na świecie, natomiast nowo otwarte Centrum w Warszawie przy ul. Marynarskiej 21 jest pierwszym tego typu punktem w Europie. Polska to dla LG Electronics strategiczny kraj w regionie, o czym świadczą zlokalizowane w Warszawie centrum R&D telefonów komórkowych, a także dwie – działające pod Wrocławiem i w Mławie – fabryki LG, produkujące między innymi zaawansowane technologicznie płaskie telewizory, monitory, sprzęt AV oraz pralki na rynki europejskie.

- Otwierając własne Centrum Serwisowe, firma LG udowadnia, jak ważna jest dla niej satysfakcja i zadowolenie klientów, także w fazie obsługi posprzedażowej. Nowe miejsce na technologicznej mapie stolicy będzie punktem bezpośredniej komunikacji z użytkownikami produktów LG. Klienci otrzymają tu nie tylko wsparcie techniczne, ale także będą mogli porozmawiać z ekspertami LG na temat nowych technologii oraz otrzymać porady i konsultacje w zakresie użytkowania sprzętów. To dla firmy także doskonała okazja do wysłuchania opinii swoich Klientów oraz poznania ich potrzeb – pisze firma w komunikacie.

---
Firma LG Electronics Inc. jest jednym z głównych światowych producentów oferujących innowacyjne technologie w dziedzinie elektroniki użytkowej, urządzeń mobilnych oraz sprzętu AGD. LG zatrudnia 87 000 osób w 113 oddziałach na całym świecie. W roku 2012 globalna sprzedaż firmy osiągnęła wartość 45,22 miliarda USD. Działalność LG Electronics obejmuje cztery działy: Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance oraz Air Conditioning & Energy Solutions. LG jest jednym z największych na świecie producentów płaskich telewizorów, urządzeń mobilnych, klimatyzatorów, pralek oraz lodówek.


© LG
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 17 2019 14:20 V11.11.0-2