reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© grzegorz kula dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 29 marca 2013

Samsung, BSH i Valeo: tam zrobisz karierę zawodową

Dwie firmy z branży elektronicznej i jedna z motoryzacyjnej znalazły się w rankingu Top Employers Polska organizowanym przez Instytut CRF.

W tym roku 29 firm uzyskało niezależny certyfikat Top Employers, który jest przyznawany organizacjom spełniającym najwyższe standardy polityki personalnej. Top Employers otrzymują certyfikat dzięki temu, że stworzyli swoim pracownikom optymalne warunki pracy, pozwalające im w pełni rozwinąć swój potencjał i przyczynić się do sukcesu pracodawcy.
- U Top Employers nie tylko się pracuje. U Top Employers pracuje się z przyjemnością – mówi w dla "Dziennika Gazety Prawnej" Magdalena Kusik, Country Manager projektu Top Employers Polska.
Przedstawiciele branży elektronicznej w rankingu na 2013 rok to Samsung Electronics Polska i BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, natomiast sektor motoryzacyjny reprezentuje Valeo. Samsung Electronics Polska jest liderem w sprzedaży nowoczesnych urządzeń elektroniki użytkowej. W Polsce Samsung inwestuje między innymi w centra badawczo-rozwojowe, w tym roku otworzył nową placówkę tego typu w Łodzi. Koreańska spółka zatrudnia w naszym kraju 1700 osób. - Głównymi atutami pracy tutaj są możliwości rozwoju i zdobycia wiedzy o najnowszych technologiach, przyjazna atmosfera i środowisko pracy a przede wszystkim możliwość pracy nad rzeczami, z których później będzie korzystał cały świat! - mówi Hayri Ugur Koltuk, programista w zespole DTV Samsunga. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego to polska spółka-córka niemieckiego koncernu BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH z siedzibą w Monachium. W Polsce zatrudnia 1680 osób. W swoich trzech fabrykach w Łodzi BSH produkuje pralki, zmywarki, suszarki do ubrań oraz dystrybuuje sprzęt AGD marek Bosch, Siemens i Gaggenau. Produkująca podzespoły samochodowe grupa Valeo jest obecna w 29 krajach i zatrudnia ponad 73 tys. osób. W Polsce firma zaczęła działalność w 1996 roku, a w tej chwili posiada cztery fabryki i centralę sprzedażową, w których pracuje w sumie ponad 5 tys. osób. Firma planuje w przyszłym roku rozbudowę fabryk w Skawinie i Czechowicach-Dziedzicach, co spowoduje dalszy wzrost zatrudnienia. - Czołowa pozycja Valeo na światowym rynku automotive daje ogromne możliwości, aby pełnymi garściami sięgać po wiedzę z dziedziny najnowszych technologii, wykorzystywać je we wdrażanych systemach produkcyjnych i uczestniczyć w procesie ich ciągłego doskonalenia – ocenia Tomasz Banyś, inżynier procesu w zespole projektowym Valeo.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 12 2020 12:15 V18.6.4-2