reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© rob-bouwman-dreamstime.com Rynki | 12 lutego 2013

Rozwój 4G LTE zwiększy popyt na komponenty RF

Technologia 4G LTE rośnie w siłę, a coraz powszechniejsze stosowanie w urządzeniach mobilnych sprawia, że można się spodziewać większego popytu na wzmacniacze mocy, switche i dupleksery.
Można się spodziewać skoku przychodów na rynku komponentów RF stosowanych w urządzeniach mobilnych – twierdzą analitycy z IHS iSuppli. Jest to związane z powszechnym wdrażaniem technologii 4G LTE przez operatorów i producentów telefonów komórkowych, co wpłynie na zwiększony popyt komponentów RF.

Szacuje się, że przychód komponentów RF obejmujących wzmacniacze mocy, switche i dupleksery wyniesie 5,6 mld USD do 2016 r., co oznacza wzrost o 60% w porównaniu do 2010 r., gdy wyniósł 3,5 mld USD. Każdy kolejny rok ma przynieść wzrost w granicach 4-12%, a w 2013 r. przychód ma wynieść 4,7 mld USD.

---
Źródło: iSuppli

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1