reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Sponsored content by Evoltec

Zapraszamy do przetestowania najnowszych urządzeń do odizolowywania Komax Mira

Zapraszamy do przetestowania najnowszych urządzeń do odizolowywania Komax Mira na targach Automaticon w Warszawie!
Szanowni Państwo, Programowalne urządzenia do odizolowania przewodu Mira cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Ci którzy stawiają na najwyższą jakość, precyzję i produktywność, chętnie wybierają urządzenia Komax. Poniżej przesyłamy dodatkowe informacje na temat poszczególnych urządzeń i serdecznie zapraszamy do kontaktu. Posiadamy urządzenia demonstracyjne z którymi w każdej chwili możemy przyjechać do Państwa, zaprezentować i przetestować na różnego typu przewodach. Serdecznie zapraszamy do przetestowania urządzeń również na targach Automaticon 2019 w Warszawie.

KOMAX Mira 340 programowalne, precyzyjne urządzenie do odizolowania przewodów z głowicą obrotową

Mira 340 - niewątpliwą jej zaletą jest szeroki zakres przekroju przewodu, bo aż do 16 mm² (AWG 5) oraz długość odizolowania do 72 mm. Maszyna jest przystosowana do precyzyjnego ściągania izolacji, przycinania i nawet skręcania wewnętrznych żył przewodu. Obróbce mogą być poddawane nawet bardzo wymagające materiały izolacyjne, jak Teflon®, mocny Kapton® i elastyczny silikon. Mira 340 zawiera unikalną i wytrzymałą głowicę tnącą. Specjalny układ noży z czterema przecinającymi się ostrzami zapewnia centryczny uchwyt przewodu podczas ściągania izolacji. Typ ostrzy 4X umożliwia odizolowanie najwyższej jakości bez uszkodzenia żył wewnętrznych. Dzięki opcji sekwencyjnej pracy maszyny, operator może przygotować kilka etapów obróbki, które następnie są wykonywane w jednym przebiegu roboczym. Pośrednie regulacje nie są konieczne.

KOMAX Mira 230 programowalne, precyzyjne urządzenie do odizolowania przewodów

Dzięki solidnej i wytrzymałej konstrukcji, Mira charakteryzuje się zakresem obróbki przewodów – od 0,03 do 8 mm²/ AWG 32- 8, oraz możliwością przycinania przewodów do 45 mm dla przewodów o maksymalnym przekroju do 2mm². Dzięki wysokiej sile ściągania izolacji mogą obrabiać przewody o twardej izolacji i w nietypowej osłonie. Zdecydowanie zaletą Mira 230 jest prosty sposób ustawienia jej parametrów. Duży, czytelny wyświetlacz LCD (5,7") oraz układ łatwych do interpretacji ikonek, symbolizujących poszczególne funkcje maszyny, umożliwiają szybkie konfigurowanie. Podobnie jak w przypadku Miry 340 możliwe jest programowanie pracy w sekwencji. Do urządzenia można podłączyć czytnik kodów kreskowych, który automatycznie i bezbłędnie zaimportuje numer artykułu. Software zapewnia trzy poziomy dostępu. Funkcja ta pozwala na pełną kontrolę parametrów procesu przed przypadkowym skasowaniem.

KOMAX Mira 230Q – automatyczna detekcja wewnętrznych żył przewodu

Mira 230 Q - Automatyczny detektor przewodu (ACD) zapewnia kontrolę jakości nawet dla najcieńszych przewodów, wykrywa nawet najmniejszy kontakt między ostrzami, a żyłami przewodu podczas odizolowywania. Maszyna sygnalizuje błędną próbkę w momencie dotknięcia noży do żył przewodu. Przewód zostaje zablokowany, operator musi potwierdzić błąd, dopiero wówczas może uwolnić przewód i dokonać inspekcji wizualnej. Odizolowanie spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania przewodów. Funkcja ACD ma dodatkowa wielką zaletę podczas dobierania parametrów odizolowania dla nowego przewodu. Noże automatycznie dobierają parametry tak aby wyeliminować ryzyko uszkodzenia wewnętrznych żył. Dzięki temu eliminujemy dodatkowy czas poświęcony na dobór właściwych parametrów odizolowania.

KOMAX Mira 32 – odizolowywanie niewielkich przekrojów przedmiotów

Urządzenie do zdejmowania izolacji Mira 32 to idealny model podstawowy do odizolowywania przewodu. Jest przeznaczony do przewodów, które są używane w sektorach motoryzacyjnym i przemysłowym. Maszyna z potencjometrami regulacyjnymi może obrabiać przewody o średnicy 0,03-3,3 mm² (AWG 32-14) oraz średnicy zewnętrznej do 4 mm i długości 1-25 mm. Przewody jednożyłowe i przewody wewnętrzne kabli wielożyłowych mogą być obrabiane w procesie odizolowywania częściowego i całkowitego. Mira 32 ma uniwersalne ostrza typu V, różne przekroje przewodów z PVC, PE lub PP o średnicy zewnętrznej do 4 mm (AWG 12) lub 3,3 mm² można obrabiać bez zmiany noży. Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna. Średnicę cięcia, długość przewodu i długość odizolowywania można regulować za pomocą trzech pokręteł. Dokładną średnicę nacięcia można ustawić dzięki dużemu wyświetlaczowi LED o rozdzielczości 0,01 mm. Obróbka przewodu rozpoczyna się automatycznie, gdy końcówka kabla dotyka czujnika spustu. W przypadku elastycznych i bardzo cienkich drutów obróbka może być również wyzwalana przez pedał nożny. W razie potrzeby do czyszczenia można dostarczyć opcjonalny system sprężonego powietrza. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi do przenoszenia i kompaktowym wymiarom maszyna o wadze 4,5 kg jest łatwa w transporcie. Do obsługi Mira 32 wystarczy połączenie elektryczne.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska EVOLTEC na XXV Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów w Warszawie Nasza ekspozycja: hala 3, stoisko F5 W tym roku znajdą nas Państwo również na wspólnym stoisku z AB-MICRO, na którym zaprezentowany zostanie automat do produkcji wiązek do szaf sterowniczych KOMAX ZETA 630 Ekspozycja EVOLTEC i AB-MICRO: hala 1, stoisko C4/D1


ul. Bekasów 63/65, 02‑803 Warszawa tel. +48 22 550 27 40 do 44 Email: www.evoltec.pl[/url][/b]
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2019 12:19 V13.2.1-2