reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Sponsored content by Evoltec

KOMAX ZETA 630 – automatyzacja produkcji wiązek do szaf sterowniczych

Zapraszamy do odwiedzenia wspólnego stoiska EVOLTEC oraz AB MICRO, na którym zaprezentowany zostanie automat do produkcji kompletnych wiązek do szaf sterowniczych KOMAX ZETA 630 zintegrowany z oprogramowaniem E-PLAN.

Zeta 630 to automat do przygotowania zestawu gotowych i opisanych przewodów do montażu w szafie sterowniczej. Możliwość instalacji 2 stacji obróbczych pozwala zarówno na obustronne zagniatanie tulejek jak i kompaktowanie ultradźwiękowe żył przewodu. Urządzenie przeznaczone jest do cięcia, odizolowania, zagniatania pojedynczych przewodów, jak również do uniwersalnego stosowania w zakresie obróbki przewodu. Automatyzacja produkcji seryjnej w sekwencji skracają czas produkcji nawet o 50 procent. Zalety procesu automatyzacji KOMAX ZETA 630
 • Skrócenie czasu produkcji nawet o 50%
 • Redukcja czasu przygotowania produkcji – schematy zaprojektowane w EPLAN można wysłać bezpośrednio do maszyny
 • Kompleksowe przesyłanie danych ECAD do maszyny
 • Produkcja „just in time”
 • gotowy zestaw opisanych przewodów połączony taśmą w celu ułatwienia montażu w szafie sterowniczej
Wysoka produktywność
 • Produkcja partii lub sekwencji bez przezbrojeń
 • Możliwość obróbki do 36 różnych typów przewodów
 • Automatyczny nadruk na przewodzie za pomocą drukarki atramentowej
 • Nowoczesny moduł CM 1/5 GS zagniatający 5 różnych tulejek izolowanych w sekwencji
Niezawodna produkcja najwyższej jakości
 • Duży zakres przekrojów: od 0,22 mm² do 6 mm²
 • Moduły i elementy najwyższej jakości
 • Wyeliminowanie błędów dzięki w pełni automatycznej produkcji
Skrócenie czasu produkcji nawet o 50% dzięki automatyzacji Zeta 630 ogranicza czasochłonną ręczną obróbkę przewodu do minimum. Urządzenie obrabia wszystkie wymagane przewody automatycznie, jedyną pracą manualną pracą jest ułożenie kabli w szafie sterowniczej. Ręczne procesy, takie jak cięcie, zagniatanie, odizolowanie, drukowanie są wyeliminowane. Kompleksowy przepływ danych z ECAD do urządzenia Dane produkcyjne można przesyłać przez interfejs Komax WPCS z określonych systemów ECAD bezpośrednio do maszyny. Dane mogą być również eksportowane z systemów ECAD w postaci listy cięcia. Eliminuje to konieczność ręcznego programowania artykułów w maszynie. Co również w bardzo dużym stopniu skraca czas produkcji zestawu przewodów do szafy sterowniczej. W pełni zautomatyzowana produkcja zapewnia w 100% powtarzalność procesu. Automatyczne przesyłanie danych eliminuje źródła błędów, ponieważ nie wymaga ręcznego wprowadzania do systemu. Dostępne są również opcjonalne moduły monitorowania jakości spełniające najbardziej rygorystyczne wymagania. Wyprodukowane przewody są sortowane i wiązane w jednym etapie procesu we właściwej kolejności pod kątem montażu okablowania w szafie sterowniczej. Dzięki specjalnej głowicy tnącej z trzema parami ostrzy można obrabiać przekroje w zakresie od 0,22 mm² do 6 mm². Stoisko AB MICRO i EVOLTEC nr C4/D1 (hala I) zaprasza: • w dniach 26-29 marca 2019 (9:00–17:00) Warszawa Hala EXPO XXI 01-222 Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14 (Wola, wjazd ul. Bema od ul. Kasprzaka)
ul. Bekasów 63/65, 02‑803 Warszawa tel. +48 22 550 27 40 do 44 Email: Więcej informacji na stronie: www.evoltec.pl
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 19 2019 00:46 V12.2.0-2