reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Sponsored content by Evoltec

EVOLTEC zaprasza na KOMAX INHOUSE SHOW 2018 w Szwajcarii

EVOLTEC w imieniu grupy KOMAX ma przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie prezentujące innowacyjne technologie wychodzące naprzeciw wymaganiom współczesnej produkcji wiązek elektrycznych.

Komax raz na dwa lata organizuje dni otwarte dla swoich klientów, na których prezentuje wszystkie dostępne produkty, nowości, planowane innowacje, jak i zwiedzanie całego zakładu produkcyjnego. Spotkanie w Dierikon to znakomita okazja do tego, aby przyjrzeć się z bliska najnowszym rozwiązaniom jeszcze przed ich wprowadzeniem na rynek i porozmawiać o efektach ich wdrożeń.


Premierowe produkty, odznaczające się innowacyjnością i wysoką jakością, będą wyznaczały kierunek rozwoju dla automatyzacji produkcji, zarówno dotyczących całych linii produkcyjnych, jak i usprawnień w pojedynczych procesach.
Podczas spotkania zostaną Państwu przybliżone rozwiązania znajdujące zastosowania w następujących segmentach rynku:
  • Automotive - produkcja wszelkiego typu wiązek do pojazdów najnowszej generacji w przemyśle motoryzacyjnym.


  • Przemysł - kompleksowa automatyzacja procesu przygotowywania wiązek do szaf sterowniczych – produkcja gotowych zestawów przewodów w oparciu o dane produkcyjne.


  • Lotnictwo - mobilne i bezkontaktowe odizolowywanie przewodów laserem zapewniające najwyższą precyzję.Zachęcamy do potwierdzenia obecności na tym niezwykłym wydarzeniu: telefonicznie (22 550 27 42) lub e-mailowo ().

Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące samego spotkania czy kwestii organizacyjnych bardzo prosimy o kontakt.


ZAREZERWUJ TERMIN JUŻ DZISIAJ!

Komax Inhouse Show 2018, 23-25 października Dierikon, Szwajcaria
Zespół EVOLTEC


reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1